Skip to main content

O nas - Ośrodek Psychoterapii Warszawa

 

Nasz ośrodek psychoterapii i rozwoju powstał w 2004 roku w Warszawie. Powstał z pasji i  przyjaźni. Dzisiaj jesteśmy profesjonalnym zespołem psychoterapeutów, składającym się ze specjalistów, którzy ukończyli szkolenie zawodowe w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne warszawskim ośrodku INTRA.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszego Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju.

Podstawowym obszarem naszej działalności jest praca psychoterapeutyczna. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, które potrzebują zmiany w różnych obszarach swojego życia. 

Osobom borykającym się z problemami w związku proponujemy terapię pary. Zwykle pracę rozpoczynamy od konsultacji psychologicznej, która może być jednorazową formą wsparcia lub punktem wyjścia do rozpoczęcia regularnego procesu terapeutycznego. Jeszcze inną propozycją jest interwencja kryzysowa, czyli krótkotrwała pomoc psychologiczna udzielana w nagłych przypadkach osobom doświadczającym  kryzysu.

Zapraszamy także do skorzystania z naszej ofert warsztatów rozwoju osobistego, które przygotowaliśmy w oparciu o nasze bogate doświadczenie wyniesione z pracy terapeutycznej.

Nasz zespół pracuje w podejściu integratywnym. Korzystamy z dorobku różnych kierunków psychoterapeutycznych: psychoterapii doświadczeniowej, humanistycznej, psychoanalitycznej oraz pracy z ciałem.

Prowadzimy psychoterapię również przez SKYPE.

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Warszawa, ul. Niecała 6/1

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Warszawa Radość (Wawer) ul. Orłowskiego 45 lok 1

Zapraszamy do

Tel.: +48 506 666 777

e-mail: gabinet@pomoc-psycholog.pl

Lokalizacje:

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Warszawa, ul. Niecała 6/1 ( okolice Placu Teatralnego )

ORAZ

Warszawa Radość (Wawer) ul. Orłowskiego 45 lok 1 

Zobacz Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieMAPA LOKALIZACJI