Psychoterapia indywidualna, online - Warszawa

Psychoterapia indywidualna - szeroko opisana i udokumentowana metoda pracy nad sobą, dzięki której możliwe staje dokonanie zmian w sposobie przeżywania siebie, innych i świata. W efekcie zwiększa się poczucie wpływu na własne życie i - co za tym idzie - jesteśmy w stanie wprowadzić zmiany w realnym życiu. Opiera się na bezpiecznym kontakcie z profesjonalistą, który poprzez rozmowę o trudnościach, kłopotach w funkcjonowania w życiu zawodowym czy w relacjach z innymi ludźmi stara się pomóc poznać siebie i swoje doświadczenie, tak by mechanizmy utrudniające dobre funkcjonowanie przestały być potrzebne.

W psychoterapii prócz rozmowy proponujemy techniki poszerzające doświadczenie, ułatwiające kontakt ze sobą, zawsze podejmowane za wyraźną zgodą klienta, po omówieniu konkretnej techniki. Nie stosujemy hipnozy ani żadnych technik, w których świadomość jest ograniczona.  

Dla jednych psychoterapia to przede wszystkim metoda leczenia, uwalniająca z dotkliwych objawów, dla innych głównie metoda samorozwoju, prowadząca do poprawy jakości i zadowolenia z własnego życia.  

Spotkania odbywają się regularnie raz lub dwa razy w tygodniu, każde spotkanie trwa 50 min.

Leczenie nerwicy, depresji

Zostaw swój numer oddzwonimy